Svet-Stranek.cz
STAR BAND

Kdo jsme?:hudba na svatbu, večírek, oslavu, ples, taneční zábavu ...

Kdo jsme?

* * * STAR BAND * * *

Hudební, pohodová, skupina pro dobrou zábavu!!!

Ve složení: klávesové nástroje, elektroakustické kytary, ukulele, perkusní nástroje, zpěv, samples k poslechu i tanci!!!

KONTAKT:

607840950

tesar74@seznam.cz


https://www.facebook.com/www.starband.cz
Svatby, plesy, zábavy,oslavy, rauty, promoce, večírky, karaoke párty, karnevaly atd., tak to je naše specializace!
Nejvíce nás těší bavící se publikum a spokojení hosté!
Proto v našem repertoáru najdete téměř všechny žánry, nabízíme široký výběr písní od 60. let po současnost. Určitě si vyberete i Vy!
Nejnovější české hity, lidové písně, dechovku i taneční skladby neustále aktualizujeme, abyste byli co nejvíce spokojeni.


Trocha historie

Skupinu Star Band založil v roce 2008 v Moravských Budějovicích skladatel, hudebník a multiinstrumentalista Lubomír Honek. Skupina hrála na svatbách, oslavách a různých akcích ve složení: Luboš Honek – kytara, zpěv a Hana Honková - klávesové nástroje a zpěv.

V roce 2010 odchází ze skupiny Hana Honková a místo ní se za klávesy postavil a svůj hlas kapele propůjčil Jan Tesař. Ve složení Honek, Tesař hraje skupina na svatbách a společenských akcích až do konce roku 2015. V průběhu roku 2015 se udály zásadní změny v kapele. Její členkou se stává Jana Vondráčková a z kapely odchází pracovně vytížený kytarista a bývalý vedoucí skupiny Luboš Honek.

Od roku 2016 vystupuje skupina STAR BAND v tomto složení: Jan Tesař (STARej BANDa), klávesové nástroje, kytara a zpěv a Jana Vondráčková, elektroakustická kytara a zpěv.

V polovině roku 2016 skupina STAR BAND rozšiřuje seskupení kapely. V červenci začíná vystupovat kytaristka, klávesistka, zpěvačka Andrea Hazová. Rádi jsme tedy na vaše přání rozšířili nabídku pro využití našich služeb.
V současné době vystupujeme zejména jako smíšené duo: Jan+Jana/Andrea, ale po domluvě s vámi jsme schopni vystupovat také jako tříčlenná kapela, při menších akcích zahraje a zazpívá i STARej BANDa sólo.

Od března roku 2018 nabízíme služby profesionálního fotografa na vašich akcích.

Na sklonku roku 2018 pořizujeme profesionální rotační světelné hlavice, aby i na větších podiích doplnily stávající světelnou soustavu.
Další čas skupina hraje ve stejném složení a v roce 2020 pořizujeme novou elektrickou kytaru. Znovu tak rozšiřujeme hudební nástroje používané na akcích.
V roce 2020 nás, tak jako většinu hudebníků, postihlo vládní nařízení a kvůli opatřením proti šíření nemoci Covid-19 trávíme více času v našem malém studiu a pořizujeme za pomoci našich italských kamarádů z rodiny Tassile novou pracovní hudební stanici, keyboard od Yamahy, která k nám dorazila spediční službou až z Neapole. Díky novému nástroji připravujeme další písně a hráváme většinou na soukromých a vládním nařízením povolených akcích.
Navazujeme pravidelnou spolupráci a vystupujeme mimo jiné i na akcích pro rekreanty lázeňského centra.
V roce 2021 kapela pořizuje nové studiové reproduktory od firmy RCF a další laserová podiová světla.